KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9053251
nr 905 3251
John Haavs Johnson
(1915-1968), Sverige
Akvarell, John Haavs Johnson (1915-1968), sjöjungfrur, signerad, -48, 65x50
John Haavs Johnson, svensk målare född 1915, död 1968.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 19:58:44
1.100 kr
900 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.600 kr
2.000 kr
2.400 kr
2.800 kr
John Haavs Johnson
Läs mer om John Haavs Johnson